Hakkımızda

VİSPAS PROFESYONEL NEM ve KİR TUTUCU PASPAS

Uzun Ömürlü, Dekoratif, Hijyenik, Fonksiyonel, Esnek, Kolay Temizlenebilir...

10 yılı aşkın süredir tek ihtisas alanı olarak edindiği alüminyum profil taşıyıcılı, kir ve nem tutucu paspas alanında onlarca çeşit ürün gruplarına ulaşan firmamız, VİSPAS markası ile TSE belgelerine sahip olmuş, alanında ilk ve en büyük firmadır.

Kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, altyapısını devamlı geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir.

Vispas Paspas, firmaların, kurumların ve halkımızın paspas ve temizlik ihtiyacını karşılamanın, yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun, gerçek çözümler sunmaktadır.

Vispas, "Kirleri içeri sokmayınız" sloganı ile yola çıkarak, girişlerin ziyaretçilerin ilk ilgisini çeken alanlar olduğunu ve girişlerin estetik açısından en önemli mekan olduklarının bilinci ile, kirleri içeri sokmamak, girişlerde estetiği sağlamak prensiplerini birleştirerek çok özel dizayn edilmiş ürünleri hizmetinize sunar.
Vispas ürünleri, uluslararası standartlara uygun standart ebatlarda üretilebildiği gibi, istenilen özel ölçülerde ve geometrik şekillerde de üretim yapılabilmektedir.

Vispas ürünlerinin temizlenmesi ve bakımı son derece kolay olup, uzun yıllar ilk günkü orijinalliğini korur.
Vispas, her türlü ihtiyacınıza hitap eden paspaslar üretmekle birlikte, hijyenik paspas tavaları, çalışma masası altı ayaklıklar, çerçeveleme sistemleri, çeşitli paspas aksesuarları üretimlerini de gerçekleştirmektedir.

TOP